Wymierne korzyści
z marketingu

C-TEAM

OSIĄGAJ CELE

Marketing to narzędzie. I jak każde narzędzie służy do realizacji celów. Wiemy, jak się nim posługiwać, abyś osiągał cele szybciej i taniej.

C-GTD

SKUTECZNOŚĆ

Interesują Cię efekty. Doskonale! Satysfakcję ze współpracy z nami da się przełożyć na konkretne liczby w określonej pozycji w budżecie firmy.

C-AGILE

SZYBKIE EFEKTY

Działamy w oparciu o metodologię agile. Co to oznacza? Że jesteśmy szybsi i wydajniejsi. Co to oznacza dla Ciebie? Wyprzedzasz konkurencję.

C-KAIZEN

DOŚWIADCZENIE

Zakończyliśmy z sukcesem setki projektów. Dzięki prowadzonym przez nas działaniom nasi Klienci zwiększają sprzedaż i udziały w rynku.

C-ACCOUNTS

ZAUFANIE

Wierzymy we współpracę opartą na szczerości i przejrzystych, mierzalnych zasadach. Są to wartości ważne również dla naszych Klientów.

C-10

TWÓJ SUKCES

Zaufanie, doświadczenie, szybkość i skuteczność to wartości, którymi dzielimy się od ponad 10 lat. Teraz mogą wpłynąć również na Twój sukces.

Marketing 360°

 

Advertising

Tworzymy koncepcje reklam. Realizujemy wszystkie formaty reklamowe. Integrujemy kanały komunikacji, tak abyś korzystał na synergii mediów.

PR & Influence

Zarządzamy reputacją i wizerunkiem osób, firm oraz produktów. Projektujemy trwałe relacje, które przekładają się na lojalność konsumentów.

Digital & Social Media

Opiekujemy się powierzonymi markami w obszarze online i mobile. Monitorujemy i kreujemy ich obecność w mediach społecznościowych.

Copywriting & Content

Nazwy, slogany, scenariusze, teksty na strony internetowe… Tworzymy zawsze skuteczną komunikację marketingową.

Ambient & Event

Przygotowujemy firmy do efektywnego uczestnictwa w targach, konferencjach i eventach. Organizujemy akcje ambientowe angażujące i przekraczające granice.

Graphic Design

Urzeczywistniamy koncepcje. Grafika, CI, animacja, wizualizacja, film, fotografia… Kreacja – jako proces uzyskiwania rezultatów – jest dla nas najważniejsza.

Dołącz do naszych klientów!

Zespół C108!

Definiują nas sukcesy osiągane przez naszych Klientów. Z założenia przekraczamy oczekiwania, ponieważ wymagamy od siebie więcej niż inni. Zobacz, dlaczego warto skorzystać ze wsparcia C108:

  • nasze spojrzenie na marketing jest szerokie
  • posiadamy specjalistyczny know-how
  • jesteśmy proaktywni
  • uznajemy skuteczność jako nadrzędną wartość
  • tworzymy otwarte i bezpośrednie relacje

Wygrywaj dzięki agile!

Działamy m.in. zgodnie z metodologią agile marketing. Jakie korzyści możesz dzięki temu odnieść?
Przede wszystkim agile umożliwia szybką reakcję na informacje płynące z rynku i dynamiczniejsze działanie. Gdy jesteś szybszy od konkurencji - wygrywasz.

Oprócz tego agile sprawia, że kampanie marketingowe uzyskują lepsze efekty przy mniejszych nakładach finansowych niż w przypadku kampanii tradycyjnych. Gdy jesteś efektywniejszy od konkurencji, wygrywasz.

Rozpocznijmy współpracę!

C108

[dawniej: CREAKTIVE]
Grupa RNS Sp. z o.o.
ul. Za Cytadelą 108
61-659 Poznań

SKONTAKTUJ SIĘ!

 +48 507 323 123
 formularz kontaktowy
 9:00-17:00

SOCIAL MEDIA

Szanujemy Twoją prywatność:
zasady ochrony danych »
.